Firmast

Rael Autokeskus alustas tegevust 1991. aastal ja oli Eesti üks esimesi kasutatud sõidukite komisjonimüügiga tegelevaid erakapitalil põhinevaid ettevõtteid. Firma pideva laiendamise ja kliendisõbralikumaks muutmise käigus on väikesest autokauplusest tänaseks välja kasvanud üks Viljandi maakonna suurimaid autokeskuseid.
1998. aastast on Rael Autokeskuse tegevusalade hulgas ka uute sõidukite müük ja hooldus. Rael Autokeskus on PEUGEOT, KIA, RENAULT ja DACIA sõidu- ja pakiautode ametlik esindus Viljandi maakonnas. Seega saab klient Rael Autokeskuses valida nelja erineva automargi vahel. Kõigile neile automarkidele on kohapeal täielik remondi- ja hooldekeskus. Abi saavad meie autoteenindusest ka kõik teised autoomanikud olenemata sõiduki margist või vanusest.

Rael Autokeskuses teenindavad Teid uute autode müügisalong, hoolduskeskus, varuosade kauplus, sõidukite keretööde- ja värvimistöökoda, kaks kaasaegset tehnoülevaatuspunkti ning suure valikuga kasutatud autode müügiplats. Valida saab nii komisjonimüügi- , vähesõitnud vahetusautode ja ka Euroopast toodud sõidukite vahel. Kõiki kasutatud sõidukeid on võimalik enne ostu sooritamist kohapeal põhjalikult kontrollida ning sõidukite ostmise ja liisingu vormistamisega kaasnevad asjaajamised saab teostada Rael Autokeskuses kohapeal.

Kasutades meie usaldusväärsete töötajate pikaajalist töökogemust oleme Teile igati asjatundlikuks nõuandjaks.